اولين ها وترينها در جهان

مرکز دانستنی های جهان.سید مصطفی حسینی سرایان

امواج تلفن همراه: خوب یا بد؟

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.net

ادامه مطلب »

خطرناک ترین جاده ی جهان

بنا بر گزارش انجمن بین المللی سفرهای امن جاده ای، عنوان خطرناک ترین جاده دنیا به جاده یونگاس در بولیوی آمریکای جنوبی تعلق می گیرد. اگر جاده های دیگر خطرناک به نظر می رسیدند، پا گذاردن در این جاده نوعی خودکشی محسوب می شود. این جاده دهه ۱۹۳۰ توسط زندانیان جنگ پاراگوئه ساخته شد. یونگاس با اسم مستعار “جاده مرگ” تنها مسیری است که از اعماق جنگل آمازون و رشته کوه های بلند آَندز و دره های عمیق آن می گذرد تا دو شهر لاپاز و کورویکو را به هم متصل کند. رانندگی در طول مسیر جاده یونگاس همانند رانندگی بر روی ترن هوایی است. در بعضی از نقاط ارتفاع جاده به ۳۶۰۰ متر از سطح دریا می رسد حال آنکه دره ای با عمق ۲۸۰۰ متر به فاصله چند سانتی متر از کنار جاده قرار دارد و کوچکترین خطا باعث سقوط به آن دره عمیق مرگبار می شود. تصاویر در فصول مختلف سال و از مکان های متفاوت این جاده تهیه شده است

عکس های این جاده را در ادامه ی مطلب ببینید

منبع:سرایان اکسون


ادامه مطلب »

ترسناک‌ترین ترن هوایی جهان با سرعت ۱۶۰ کیلومتر بر ساعت در ژاپن !


ادامه مطلب »

تصاویر و اسامی بدترین مادرهای دنیا

در صورتی که هر یک از عکس ها باز نشد بر روی آن راست کلیک کرده و گزینه show picture را بزنید
 

پانداها، خرگوشها، همسترها و عقابها از دسته جانورانی هستند که نسبت به فرزندان کوچک خود بدرفتاری می کنند، آنها را در دوران نوزادی رها کرده و یا حتی آنها را می خورند. پیوند میان مادر و فرزند در سرتاسر جهان پیوندی مثال زدنی است اما در همین جهان مادرانی وجود دارند که هیچ شباهتی به مادران دل نازک و مهربان ندارند، البته در جهان حیوانات و حشرات.

سوسک گورکن: این حشره یکی از بدترین مادرهای جهان است زیرا فرزندان خود را در بازی مرگباری می خورد لارو این سوسک درون جسد موش مرده ای قرار می گیرند که توسط مادر و پدر درون حفره ای دفن شده است، سوسک مادر غذای فرزندان خود را با خوردن لاشه موش تامین می کند و در نتیجه به صورت ناخودآگاه لاروهای خود را می خورد.


ادامه مطلب »

رعد و برق‌های خطرناک

یک لینک بسیار جالب :»»

عکس های رعد و برق‌های خطرناک


خطرناکترین پرنده جهان

World's most dangerous bird
 
 

خطرناکترین شغل نظافتی دنیا!ادامه مطلب »

خطرناک ترین فرودگاه هاحماقت ازین بیشتر ازین میشه؟

Click Here To Join Now


ادامه مطلب »
Weblog Themes By Pichak

درباره وبلاگ


سلام.من سید مصطفی حسینی هستم.در شهرستان سرایان استان خراسان جنوبی زندگی می کنم.امیدوارم از وبلاگم خوشتون بیاد.نظر یادتون نره.