اولين ها وترينها در جهان

مرکز دانستنی های جهان.سید مصطفی حسینی سرایان

تصادف سنگین 52 خودرو در آلمان !

 19 نوامبر 2011 بود که در یکی از بزرگراه های شمال آلمان در نزدیکی Heek ، سانحه ای رخ داد که 52 وسیله نقلیه در آن درگیر شدند. شاید از این تصادف بتوان بعنوان یک اتفاق نادر نام برد که در آلمان رخ داده است. علت این تصادف، مه شدید و دید ناکافی و همچنین عدم کنترل سرعت برخی رانندگان گزارش شده که 3 نفر جان خود را از دست داده اند و 35 نفر دیگر به طور جدی زخمی شدند.

تصاویر این تصادف حیرت انگیز گرچه دلخراش است اما هشداریست برای عزیزان هموطنی که در جاده ها و بزرگراه ها با سرعت غیرقابل کنترل رانندگی می کنند خصوصا اینکه کشور ما متاسفانه بدلایل متعددی رکوردار تصادفات جاده ای در جهان نیز هست ... لطفا تا باز شدن کامل عکسها شکیبا باشید
در صورتی که هر یک از عکسها باز نشد بر روی آن راست کلیک کرده و گزینه Show Picture و یا Reload Image را انتخاب کنید
گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org

ادامه مطلب »

اوج هیجان با چتربازی و سقوط آزاد !

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org


ادامه مطلب »

جن‌گیری در کلمبیا


ادامه مطلب »

هیولای دریای خزر

در اواسط دهه ۶۰ میلادی، در بحبوحه‌ی جنگ سرد، ماهواره جاسوسی آمریکا از فراز پایگاه دریایی شوروی در «دریای خزر» توانست مجموعه تصاویری را ضبط کند. تحلیل‌گران CIA با دیدن تصاویر، تنها دریافتند که چیزی بسیار بزرگ و بسیار سریع در دریای خزر ظاهر شده است. تحلیل‌گران حیران CIA این شی عجیب را که بیش از ۱۰۰ متر طول و ۵۵۰ تن وزن داشت، «هیولای دریای خزر» نامیدند.
اما هیولای دریای خزر نزد روس‌ها نامی به دور از هرگونه تخیل داشت: KM. این هیولا اولین نمونه از سری ekranoplan1 بود که توسط Rostislav Evgenievich Alexeev طراحی شده و توسعه یافته بود.


ادامه مطلب »

ماجرای شهری که ارواح در آن رفت و آمد دارند

یکی از معروف‌ترین شهر‌هایی که گفته می‌شود ارواح و اشباح در آن رفت و آمد دارند شهر قدیمی و متروک تامب استون است که در غرب آمریکا و در ایالت آریزونا قرار دارد. بدون اینکه کسی بخواهد داستان شهر را تعریف کند، خیابان‌ها خود بیانگر تراژدی‌های بسیاری است که در این شهر اتفاق افتاده است.

در ۲۸ اکتبر ۱۸۸۰ فرد وایت که به تازگی به این شهر آمده بود و اولین کلانتر تامب استون به حساب می‌آمد، به طور اتفاقی با گلوله یک پسر کابوی به نام کارلی بیل بروسیس کشته شد. مدتی بود که کلانتر به کارلی بیل که عضو یک گروه خلافکار در این شهر بود مشکوک شده بود و حتی یکی از اعضای گروه را به خاطر خلاف‌های متعدد دستگیر کرده بود.
سرگرمی این گروه گذاشتن هدف و شلیک به آنها بود و حتی به عبور عابران نیز هیچ توجهی نداشتند. آن روز صبح نیز آنها مشغول شلیک به قوطی‌های نوشابه بودند که کلانتر نیز هدف یکی از این گلوله‌ها قرار گرفت و کشته شد. از آن روز به بعد بود که افراد این گروه روز خوش ندیدند و یکی پس از دیگری با شلیک یک مرد ناشناس که کتی بلند و سیاه بر تن داشت کشته می‌شدند.

نکته بسیار عجیب در مورد کشته شدن این افراد کشته شدن آنها درست مانند کلانتر بود و اینکه ادعا می‌شد به جز آنها هیچ کس نه مرد سیاهپوش را می‌دید و نه او را می‌شناخت. اما این تنها رخداد عجیب تامب استون نبود؛ بعد از این ماجرا، اتفاقات بد دیگری هم برای شهر پیش آمد؛ دو آتش‌سوزی مهیب در دو سال پیاپی یکی در اول ژوئن ۱۸۸۱ و یکی در می ۱۸۸۲ باعث از بین رفتن قسمت عظیمی از شهر و کشته و بی‌خانمان شدن صدها نفر شد.

۴۰ مرد در یکی از سالن‌های شهر محبوس شده و زنده‌زنده در آتش سوختند. از آن به بعد بود که این شهر به شهر ارواح مشهور شد و دیگر کسی حاضر نبود در آنجا زندگی کند. علت اصلی ترس مردم از این شهر، شنیدن صداهای عجیب و غریب بود. این صدا‌ها شبیه زمزمه کردن عده‌ای با هم بود. مردم ادعا می‌کردند در خیابان‌های شهر صدای گلوله به گوش می‌رسد در حالی که کسی تیراندازی نکرده است و همچنین صدای خرد شدن چوب‌های خانه‌ها بر اثر آتش‌سوزی در همه جای تامب استون شنیده می‌شود.

کسانی که به این شهر سفر کرده‌اند می‌گویند ساکنان اندک شهر معتقدند که هنگام غروب می‌توان روح تمام کسانی را که در این شهر جان خود را از دست داده‌اند، دید.
معروف‌ترین شبحی که بیشتر مسافران شهر مدعی هستند که آن را دیده‌اند، شبح زنی است که کودکش را بر اثر ابتلا به تب زرد از دست داده و از شدت ناراحتی خودکشی کرده است.
او با لباسی سفید در حالی که صدای لالایی‌اش در تمام شهر شنیده می‌شود دیده شده است. تا به حال ۳۱مورد گزارش مختلف در مورد دیده شدن یا شنیدن صدای این ارواح به مرکز تحقیقات علوم ناشناخته در آریزونا ارائه شده است. طبق این گزارشات صداها در سکوت شب به وضوح قابل شنیدن است..


وحشتناکترین شهربازی جهان !

وحشتناکترین شهربازی جهان !


ادامه مطلب »

تصاویر و اسامی بدترین مادرهای دنیا

در صورتی که هر یک از عکس ها باز نشد بر روی آن راست کلیک کرده و گزینه show picture را بزنید
 

پانداها، خرگوشها، همسترها و عقابها از دسته جانورانی هستند که نسبت به فرزندان کوچک خود بدرفتاری می کنند، آنها را در دوران نوزادی رها کرده و یا حتی آنها را می خورند. پیوند میان مادر و فرزند در سرتاسر جهان پیوندی مثال زدنی است اما در همین جهان مادرانی وجود دارند که هیچ شباهتی به مادران دل نازک و مهربان ندارند، البته در جهان حیوانات و حشرات.

سوسک گورکن: این حشره یکی از بدترین مادرهای جهان است زیرا فرزندان خود را در بازی مرگباری می خورد لارو این سوسک درون جسد موش مرده ای قرار می گیرند که توسط مادر و پدر درون حفره ای دفن شده است، سوسک مادر غذای فرزندان خود را با خوردن لاشه موش تامین می کند و در نتیجه به صورت ناخودآگاه لاروهای خود را می خورد.


ادامه مطلب »

نابودی جهان

موضوع نابودی جهان یه دو ماهی هست که یکی از مو ضوع های داغ شده.
پیش بینی هایی رو مایا ها انجام دادن.
قبلش باید بهتون بگم در مورد تمدن مایا ها:
1-اونا هزاران سال پیش یه معبدو با 365 پله ساختن(به تعداد روزای سال)
2-اونا تمامی خسوف ها و کسوف ها را دقیقا تا سال 2012 ثبت کرده اند و نکته قابل توجه اینه که همه ی اونا تا حالا اتفاق افتادن
3- اونا تو معابدشون عکسهایی رو روی دیواراشون از فضانوردان و سفینه هاشون روی کشیدن و خیلی چیزای دیگه
تقویم مایا ها که در سال 2012 تمام می شود وجود دارد که گویا از طریق رویداد های مختلف نجومی مانند: برخورد سیارک های عظیم با زمین، ابرنواختر (انفجار ستاره ی) یا حتی "انرژی" احتمالی از مرکز کهکشان راه شیری پایان جهان را پیش گویی می کنند.
این تقویم دقیقا روز 21 دسامبر سال 2012 را نشان میدهد و میگوید در این تاریخ واقعه ی بزرگی رخ میدهد و یه دوره جدید زندگی شکل میگیره.
ناسا هم یه چیزایی در این رابطه گفته که نارسایی هایی مشاهده می شن ولی نمی تونیم تائید کنیم که این اختلالات آسیبی به زمین می رسونن یا نه!
مایاها معتقد بودند که زمین از 5 دوره تشکیل شده، پایان هر دوره یه اتفاق خیلی بد می افته و دوره جدید شروع می شه. جالب اینجاست که 2012 پایان دوره پنجم هست! و ما وارد دوره ششم خواهیم شد، گفته می شه تمدن حاضر از بین خواهد رفت تا دوره ششم شروع بشه!
تازه ناسترا داموس هم یکی از پیشگوهای دیگه هم یه اشاره هایی در این باره داره که اون موضوع هم واقعا خوندنیه.
بعضی از کانال های تلوزیونی هم به شدت رو این موضوع وقت گذاشتن
حالا به نظر شما آیا این موضوع واقعیت داره


ابتدا چشم هایتان را ببندید سپس این تصاویر را ببینید !

فکر کن قراره با اینا مسابقه بدی  !!
.

www.Clip2Ni.Com

برو به ادامه مطلب


ادامه مطلب »

10 جاده مرگبار !

http://uploader.ir/rozaneh/10_jaddeh_margbar/a432_Stelvio.jpgادامه مطلب »

ترسناکترین و بزرگترین حفره های جهان...

 
حفره گلوری در سد مونتیسلو
حفره گلوری زمان پر شدن آب پشت سد و نیاز به خالی کردن مقداری آب از مخزن بکار می رود.ادامه مطلب »

موجودی عجیب از ساحل ولز سر درآورد!

آیا گودزیلا وجود دارد ؟ !

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org

کودکان افسانه‌ها می‌آورند
درج در افسانه‌شان بس سر و پند(فردوسی)
به نظر می‌رسد این بار نه افسانه‌ای در کار است نه چیزی شبیه به آن بلکه واقعیت ملموس‌تر از آن است که بشود انکارش کرد. دیگر نمی‌توان وجود موجودی مانند گودزیلا را از بیخ و بن منکر شد چرا که حتی اگر دانشمندان هم به دنبال کشف این حقیقت نباشند خودش سر از آب بیرون می‌آورد. این‌بار حتی کودکی از راه نرسیده و قصه‌ای سرهم نکرده است.


ادامه مطلب »

خشم طبیعت چیست ؟ عکس های زیبا از خشم طبیعت

 

یکی از مواردی که احساسات مذهبی افراد را برانگیخته و آنها را وادار به اجرای مراسمی آیینی می‌کرد، حوادثی طبیعی از جمله خورشیدگرفتگی و ماه گرفتگی بوده است.

در گذشته، بسیاری از فرهنگ‌ها معتقد بودند که خورشید و ماه تنها وقتی می‌گیرند که از بشر، گناه و معصیت بسیاری سرمی‌زند و این نشانه نزول بلایی در آینده است.

در این مواقع، افراد سعی می کردند از طرق مختلفی به خطای خود اعتراف کرده و به عذرخواهی از روح طبیعت و تمنای بخشایش بپردازند. اهالی منطقه الموت قزوین در این مواقع، ضمن جمع شدن در مساجد و برگزاری نماز و نیایش به درگاه خداوند، کارهای دیگری نیز انجام می دهند. از جمله اینکه ظرف‌های مسی قدیمی خود را بر روی پشت‌بام خانه برده و همه با هم بر روی آنها می‌کوبند.

در بین اهالی این منطقه، اعتقاد دیگری هم در این باره وجود دارد که می گوید خورشید و ماه، دشمنانی دارند که این دشمنان، وقتی موفق می‌شوند آنها را به اسارت بکشند خسوف و کسوف رخ می‌دهد. برای همین، اهالی با تفنگ به طرف ماه و یا خورشید، تیر هوایی شلیک می‌کنند تا دشمنان طبیعت را که قوت گرفته‌اند و تعدی کرده‌اند ترسانده و فراری دهند و آرامش را به سرزمین خود بازگردانند.
 

***

بشر در گذشته، خود را بخشی از طبیعت حس می‌کرد و بنابراین، هر فعالیت خود را در ارتباط مستقیم با حرکات و نیز عکس‌العمل‌های آن در نظر می گرفت.

در چنین نظامی از تفکر، طبیعت و عناصر مختلف آن به منزله رسانه‌ای تلقی می‌شدند که پیام‌هایی را به انسان‌ها مخابره می کردند، پیام‌هایی که می‌توانستند از وقوع رویدادهایی خوشایند یا ناخوشایند در آینده آن سرزمین و ساکنان آن خبر دهند.

خشم طبیعت نیز اصطلاحی است که از چنین نظام تفکری‌ای باقی مانده است. انسان ها با فعالیت‌های خود می‌توانستند طبیعت را خشمگین کرده و به عکس‌العمل‌های ناخوشایندی وادار کنند. اعتراف به گناه خود، متوقف‌کردن آن و نیز عذرخواهی، تنها راهکار انسان‌ها در چنین مواقع بحرانی‌ای بوده است؛ راهکاری که عمدتا از مسیر دین و آموزه‌ها و مفاهیم دینی می گذشته است.

وجود فریضه‌ای تحت عنوان نماز آیات در دین اسلام نیز می تواند اشاره‌ای به چنین تفکر اسطوره شناختی کهنی باشد. این آیین‌های مذهبی، یکی از مهمترین ابزارهای فرونشاندن ترس و نگرانی مردم در چنین لحظه‌هایی از حیات جوامع تلقی می‌شده‌اند.


 لطفا تا باز شدن کامل عکسها شکیبا باشید
در صورتی که هر یک از عکس ها باز نشد بر روی آن راست کلیک کرده و گزینه Show Picture را انتخاب کنیدادامه مطلب »

مجسمه های وحشتناک از ریگ و شن

شن

The Making of an Amazing Sand Sculpture (16 pics)


ادامه مطلب »

این آدمها عقل ندارند....

http://uploader.ir/rozaneh/divanehaa/insane_people_001.jpg

ادامه مطلب »
Weblog Themes By Pichak

درباره وبلاگ


سلام.من سید مصطفی حسینی هستم.در شهرستان سرایان استان خراسان جنوبی زندگی می کنم.امیدوارم از وبلاگم خوشتون بیاد.نظر یادتون نره.